Carboniacup 21.10. 2012 Slovakiaring 3. místo

Sdílej:

578607_374813502597909_382402914_n

Poslední závod Carboniacupu se konal na SlovakiaRingu 21.10.2012. Náš tým se zúčastnil závodu na tomto okruhu poprvé. Bohužel z důvodu počasí byl jeden trénink zrušen a tím byl jezdec Vít Smejkal v nevýhodě oproti soupeřům, kteří již tento okruh mají najetý. V kvalifikaci se stále hledalo nastavení vozidla a tak se bohužel nezajel dobrý čas a pozice na startu byla až z 19. místa. Do závodu se šlo s tím probojovat se co nejrychleji do předních pozic mezi soupeře ze skupiny. Během čtyř kol se povedlo dostat na dvanáctou pozici za soupeře ze skupiny Honzu Semlbauera. V nájezdu do cíle se však 150m před námi vybouralo Porsche do boxové zdi a tím byl závod odmáván žlutou vlajkou a závod pokračoval za safety carem až do jeho konce. Škoda, závod mohl být zajímavější a možná i lepší umístění o to více víme jak je důležitá kvalifikace, hlavně, že se jezdci z Porsche nic nestalo… řekl jezdec Vít Smejkal.

Poděkování patří: Jan Coperfield Mikšátko – skvělá příprava po celou sezonu… Michal Ulrich, Pepa Kosina, Pavel Pups, Jiří Stránský….
Poděkování partnerům: Autoexpres Litvínov, QWERT s.r.o., MPA specialista na maziva, WARS, AP Motorsport Poděkování organizátorům Carboniacupu za jejich odhodlanost a stálé zlepšování úrovně závodů. Díky všem a těšíme se na novou sezonu s novou evolucí Octavie..