Veleúspěšný prodloužený závodní víkend pro Restart Wars team – Autoexpres Litvínov , RTT a Autopodborany.cz

Sdílej:

Veleúspěšný prodloužený závodní víkend pro Restart Wars team – Autoexpres Litvínov , RTT a Autopodborany.cz – okruhové drama 26.-27.8.2013

Vít Smejkal a jeho Škoda Octavia KTCR EVO II 1,8turbo s výkonem 356PS / 420 NM Vmax 240 km/h a tím divize A+ nad 3000ccm sk.A4 a Jiří Stránský s Škoda Octavia DTM 2,0 výkon 249PS/250NM Vmax 220km/h tím divize A do 2000ccm sk.A2 . . . Jakožto černí koníci proti silným strojům BMW,Porsche,Corvette,Mustang,Clio Cup atd . . . jsme dostáli své vizi a oba ve svých skupinách a divizích absolutně vyhráli a dokázali porazit soupeře o notný kus a dovolím si dnes prohlásit, že máme velké rezervy a čudlík mapa race + a race ++ nebyl ještě ani zapnut . . . Spolehlivost je další obrovská deviza našeho teamu. Jsme pyšní na to co děláme, baví nás to dělat a ani občasná nepřízeň osudu a stupidita jedinců nás neodradí. Doufáme , že na SlovakiaRing dorazí ty silnější a výkonnější soupeři a poměříme s nimi síly . . . Pokud odejdem poraženi, máme motivaci chtít znovu nad nimi vyhrát v dalším závodě.

260813

Mostecký dvojzávod byl maximálně úspěšný, přišly fandit i legendy motoristického sportu Zdeněk Pipota, Václav Arazim našem teamu s obrovským nasazením . Rodiny, přátelé,kamarádi, partneři v byznyse přišli a viděli dva úchvatné závody . První startovala Octavia DTM s poleposition a nedala šanci mnohem silnějším a zkušenějším . . . Po startu nedošlo k žádnému velkému chumlu a až na pár ťuknutí vše odstartovalo jak na MS „ slova pilota který jezdil 20 let okruhy“ . . . Stáří a nedodání nových pneu se projevilo několika tvrdými výlety ven a i přes vážné poškození zavěšení nápravy dokázal znovu a znovu stáhnout pilot Stránský s Octavií DTM své soupeře a celý těžký závod vyhrát . . . Po zajetí do boxu se kolo na Octavii DTM vyvrátilo . . . Pilot Stránský ani po oznámení vyšetřování údajné chyby na letmém startu nepochyboval o svém vítězství. Byl si vědom, že neporušil žádná pravidla, ani jiná ustanovení a po několika dotazech, co a jak bude? Bylo jemu a jeho teamu oznámena diskvalifikace za příliš vysokou rychlost (80 – 100km/h) s pozice poleposition na letmý start . . .
Vítek se silnější Octavii KTCR EVO II vyrazil z druhého místa a hned v úvodu se dokázal probojovat na první místo a i přes malou jezdeckou chybičku v prvním kole znovu získat vedení a za sebou nechat plejádu tisíce koňských sil a jet své One man show . . . Dokonalý jezdecký a divácký zážitek, něco neskutečného . . . Jsme hrdí a velmi pyšní !!! Díky Vítku a Jirko za super víkend . . .

260813-2

Úterní NewRace byl záležitostí dvou stintů po 20 a 25 minutách a zde jen potvrdili oba piloti svou rychlost a jistotu. Dvěma 1.místy a absolutními časy za sebou dokázali získat zase další km a zkušenosti za volanty Embéček . . .
Zázemí teamu, které se rozrostlo o Dana Skalického v pondělním sprintu, gulášek od taťky Smejkala, spousta krásných, bohatých a rychlých lidí, byla opět zárukou fantastických dvou dnů a super setkání, zážitků, rozhovorů, emocí . . .
Děkujeme Coperfielde, Vládo, Wernere, Olinko, Klárko, Williame, Petře, Blaničko, Pepo, Romane, Vašku, Zdeňku, Majkle, Jardo, Kajko, Věrko, Georgino, Pavle . . . a na všechny co už ani nevím …

Thanks : Restart, MPA, Qwert, AP motorsport, William art, RTT, Autopodbořany.cz, Ceskeokruhy.cz, Motormix, Grip TV . . .

Označeno v Tiskové zprávy
blog comments powered by Disqus