Závodní sezóna 2016 týmu Autoexpres Litvínov začíná třikrát na autodromu v Mostě

Sdílej:

Zprávy ze sportu

Závodní sezóna 2016 týmu Autoexpres Litvínov začíná třikrát na autodromu v Mostě

1. 4. 2016 18:10
E-MOSTECKO.CZ – Redakce

Mostecko - Závodní speciál Octavia KTCR EVO 3 týmu Autoexpres Litvínov prošel ve WARS dílnách kompletní repasí a mnoha zlepšeními. „Velice se těšíme. Já i Octavia KTCR EVO 3 jsme v plné kondici a síle připraveni na závodní sezónu,“ řekl jezdec Vít Smejkal. Touto cestou velké poděkování za přípravu Coperfielde, Pilote a Míro.

Dne 3. dubna 2016 pojede tým taxi jízdy na autodromu v Mostě při AUTOSHOW, kterou pořádá autodrom Most. Každý z vás si může zakoupit horké křeslo spolujezdce a ochutnat rychlou jízdu po okruhu. Ve 13.00 hodin startuje závod na pět kol závodních taxi, kterého bude Autoexpres Litvínov součástí.

„Dne 10. dubna 2016 startujeme první letošní okruhové závody Carboniacup na autodromu v Mostě, kde budeme bojovat s velice silnou konkurencí. Těšíme se na vás v depu mosteckého autodromu,“ zve k návštěvě závodní tým.

Dne 16. až 17. dubna 2016 startuje Autoexpres Litvínov v rámci závodů TRIOLA CUPU na Polygonu v Mostě, kde bude k vidění mnoho závodních speciálů, TRUCK show a taxi drift. Program naleznete na www.triolacup.cz

Označeno v Nezařazené